Nissan NV 300 1,6 dCi (2018),
8+1 istekohta, manuaal.

Hinnakiri
1 päev1 nädal2 nädalat3 nädalat1 kuu
55.-365.-690.-980.-1350.-
 

Nissan QASHQAI (2017)
5 istekohta, automaat, bensiin

Hinnakiri
1 päev1 nädal2 nädalat3 nädalat1 kuu
39.-245.-480.-660.-860.-

Nissan Pulsar (2016)
5 istekohta, manuaal, bensiin

Hinnakiri
1 päev1 nädal2 nädalat3 nädalat1 kuu
33.-220.-415.-595.-790.-

Nõuded rentnikule

Rendiautot saab rentida vähemalt 21-aastane isik, kellel o­n B-kategooria juhiluba ning vähemalt kaheaastane juhistaaz. Wiru Auto jätab endale õiguse mitte sõlmida rendilepingut, kui ei ole täielikku veendumust rentniku heades kavatsustes.

Nõutavad dokumendid
Sõiduki rentimisel palume kliendil esitada ID-kaart ja juhiload, mille koopiad jäävad rendilepingu juurde. Firmadel palume esitada kehtiv B-kaart ja esindaja volitusi tõestavad dokumendid. Wiru Autol o­n õigus küsida lisadokumente, kui esitatud dokumendid o­n rendilepingu sõlmimiseks ebapiisavad.

Renditasu
Renditasu suurus o­n seotud rendi tähtajaga. Mida pikemaks ajaks sõlmida rendileping seda väiksem o­n päeva renditasu. Pikaajalistel rendiperioodidel rakendatakse kokkuleppehinda. Wiru Auto jätab endale õiguse muuta rendi hinnakirja ilma ette teatamata.

Maksmine
Maksmine toimub enne rendiperioodi sularahas või 2 päeva enne renti arvega. Enne renditasu laekumist ei ole Wiru Auto kohustatud rentnikule rendiautot väljastama. Rendihinna sees o­n auto liikluskindlustus, kasko kindlustus ja käibemaks, kuid mitte bensiin. Kui sõiduk tagastatakse kokkulepitust hiljem, siis o­n rendifirmal õigus rakendada kahekordset renditasu määra. Rentimisel o­n nõutav deposiit 200.- EUR, mis tagastatakse rendiperioodi lõppedes juhul, kui ei ole tekkinud pretensioone (nt. kindlustusjuhtum, pesemata auto).

Rendiauto
OÜ Wiru Auto poolt pakutavad rendiautod o­n tehniliselt korras ja läbivat regulaarselt nõuetekohast tehnilist kontrolli.

Puhtus
Rendiautos ei suitsetata. Pesemata auto tagastamisel tuleb rentnikul tasuda välispesu eest 19.- EUR ja salongi puhastamise eest kuni 25.- EUR.

Rentniku vastutus
Rendiautole ja lisavarustusele tekitatud vigastuste, samuti auto varguse eest kannab rentnik täielikku vastutust.

Renditingimused võivad muutuda etteteatamata.